Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1 ne shitje Ne Yzberisht (ID B12059) Tirane

 • €85,000
Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament 2+1 ne shitje Ne Yzberisht (ID B12059) Tirane

Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €85,000

Overview

Property ID: B12059
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 103
 • m2

Description

Ne zonen e Yzberishtit, ne Rrugen “3 Deshmoret”, shitet apartament 2+1, ne pallat te ri, kati 2. me ashensor. Siperfaqe e brendshme 102.7 m2,  me kontrate porosie. Apartamenti eshte i organizuar me 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, i mobiluar. 2 tualete dhe 2 ballkone .

Shitet 85000 euro I PADISKUTUESHEM

 • City Tiranë
 • Area Kombinat, Laprake, Selitë
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 16, 2021 at 7:51 am
 • Property ID: B12059
 • Price: €85,000
 • Property Size: 103 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT