Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Zonen E Freskut (ID B12078) Tirane

 • €55,000
Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
Featured Të Përzgjedhura

Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Zonen E Freskut (ID B12078) Tirane

Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
 • €55,000

Overview

Property ID: B12078
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 105
 • m2

Description

Ne Fresk, prane Big Market, shitet apartament2+1+2 tualete me siperfaqe 105 m2, kati 5, pallat i ri(2007) , pa ashensor , me kontrate porosie(ne proces hipotekimi), mundesi parkimi ne lagje, zone teper e qete per te jetur, prane ajrit te paster dhe qetesise qe te ofron zona. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes, dy dhomat e gjumit, 2 tualete, ballkoni dhe koridori lidhes. Ndodhet ne nje zone teper te qete dhe ka prane cdo fasilitet te nevojshem si shkolla, kopshte, cerdhe, markete, qendra shendetsore, stacion e urbanit etj

Cmimi 55.000 Euro i diskutueshem

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Fresku, Kinostudio, Kodra e Priftit, Oxhaku, Shkolla e Bashkuar, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 19, 2022 at 11:11 am
 • Property ID: B12078
 • Price: €55,000
 • Property Size: 105 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente

Mortgage Calculator

Monthly
 • Principal & Interest
%

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda