Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1 ne shitje Prane Concord (ID B12038) Tirane

 • €75,000
Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Okazion

Apartament 2+1 ne shitje Prane Concord (ID B12038) Tirane

Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €75,000

Overview

Property ID: B12038
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 80
 • m2

Description

Prane Concord, rruga 5 Maji shitet apartament 2+1, ne pallat te ri, kati 8 (i fundit), me hipoteke. Siperfaqe 80 m2, 2 dhoma, 1 banjo, ballkon, sallon dhe kuzhine. Apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar, instalime te reja elektrike dhe hidraulike ,ashensor,ndricim natyral gjate gjithe dites.

Shitet       75 000 euro i diskutueshem

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Medreseja, Restorant Durresi, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Asim Vokshi, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 29, 2021 at 2:52 pm
 • Property ID: B12038
 • Price: €75,000
 • Property Size: 80 m2
 • Bedrooms: 2
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra