Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1 ne shitje prane Freskut (ID B12042) Tirane

 • €88,000
Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament 2+1 ne shitje prane Freskut (ID B12042) Tirane

 • €88,000

Overview

Property ID: B12042
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 120
 • m2

Description

Prane Freskut,rruga naciona;e e Dajtit shitet apartament 2+1, ne pallat te ri, kati 3 ,me hipoteke. Siperfaqe 120 m2, 2 dhoma ,2 banjo, ballkon, sallon dhe kuzhine. Apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar, investime bashkohore, sistem kapot, instalime te reja elektrike dhe hidraulike, kondicioner, ashensor.

Shitet             88 000 euro i diskutueshem

Address

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Allias, Dajti, Kinostudio, Kodra e Priftit, Linze, Porcelani, Varri Bamit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 19, 2021 at 12:33 pm
 • Property ID: B12042
 • Price: €88,000
 • Property Size: 120 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra