Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1 ne shitjeTek 5 Maji (ID B12033) Tirane

 • €107,000
Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament 2+1 ne shitjeTek 5 Maji (ID B12033) Tirane

Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €107,000

Overview

Property ID: B12033
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 112
 • m2

Description

Prane Concord, rruga 5 Maji shitet apartament 2+1, ne pallat te ri, kati 5 me hipoteke. Siperfaqe 112 m2, 2 dhoma, 2 banjo, 1 ballkon, sallon ndenje dhe kuzhine. Apartamenti eshte i mobiluar, elektroshtepiaket e nevojshme, sistem kapot, ashensor. Apartamenti eshte ne nje zone te preferuar banimi, i rrethuar nga sektoret e sherbimeve.

Shitet     107.000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Allias, Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Farmacia 10, Medreseja, Rruga Asim Vokshi, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Rruga Kongresi Manastirit, Selvia, Stacioni i Trenit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 21, 2022 at 1:32 pm
 • Property ID: B12033
 • Price: €107,000
 • Property Size: 112 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra