Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1 ne shitje prane Xhamllikut (ID B12035) Tirane

 • €80,000
Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament 2+1 ne shitje prane Xhamllikut (ID B12035) Tirane

Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €80,000

Overview

Property ID: B12035
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 81
 • m2

Description

Tek Xhamlliku, prane Ish Rozafa Palace shitet apartament 2+1, ne pallat te ri, kati 5, me hipoteke. Siperfaqe 81 m2, 2 dhoma, 1 banjo, ballkon. Apartamenti shitet i mobiluar, eletroshtepiaket e nevojshme, instalime te reja elektrike dhe hidraulike, sistem kapot, komdicioner, ashensor. Zone shume e preferuar dhe me te gjitha sektoret e sherbimeve

Shitet        80 000 euro pak e diskutueshme

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Hoxha Tahsim, Pazari i Ri, Qender, Rruga Bardhyl, Rruga e Barrikadave, Rruga e Elbasanit, Shkolla e Bashkuar, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 14, 2021 at 1:29 pm
 • Property ID: B12035
 • Price: €80,000
 • Property Size: 81 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra