Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1 ne shitje tek 21 dhjetori (ID B1202) Tirane

 • €65,000
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Për Shitje

Apartament 2+1 ne shitje tek 21 dhjetori (ID B1202) Tirane

21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • €65,000

Overview

Property ID: B1202
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 71

Description

Tek 21 Dhjetori, ne Pallat te Ri, me Hipoteke, shitet apartament 2+1 (I pershtatur  nga 1+1) ne katin e 8 (te fundit), siperfaqe 71 m2 ( 61 ne hipoteke ) , bosh instalime elektrike dhe hidraulike te reja .Prane kompleksit Magnet  zone e kerkuar si per banim ashtu dhe per investim.

Shitet 65 000 euro i diskutueshem

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Globe, Kompleksi Kontakt / Magnet, Myslym Shyri, Pallati me Shigjeta, Rruga e Kavajës, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on February 12, 2021 at 9:28 am
 • Property ID: B1202
 • Price: €65,000
 • Property Size: 71
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra