Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1 ne shitje tek Asim Vokshi (ID B12120) Tirane

 • €95,000
Rruga Asim Vokshi, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament 2+1 ne shitje tek Asim Vokshi (ID B12120) Tirane

Rruga Asim Vokshi, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €95,000

Overview

Property ID: B12120
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 75
 • m2

Description

Tek Asim Vokshi,prane Don Boskos shitet apartament 2+1, ne pallat ekzistues, kati 4, me hipoteke. Siperfaqe 75 m2, 2 dhoma, 1 banjo, ballkon,sallon dhe kuzhine. Apartament plotesisht i rikonstruktuar qe nga suvaja e mureve, instalime elektrike hidraulike, pllaka dysheme dhe parket, plotesisht i mobiluar 4 vitet e fundit.

Shitet   95 000 euro i diskutueshem

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Brraka, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Don Bosko, Harry Fultz, Kompleksi Usluga, Laprake, Qender, Rruga Asim Vokshi, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 5, 2021 at 2:21 pm
 • Property ID: B12120
 • Price: €95,000
 • Property Size: 75 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra