Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1 ne shitje tek blloku (ID B1208) Tirane

 • €170,000
Farmaci Blloku, Rruga Sami Frashëri, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament 2+1 ne shitje tek blloku (ID B1208) Tirane

Farmaci Blloku, Rruga Sami Frashëri, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €170,000

Overview

Property ID: B1208
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 100
 • m2

Description

Tek blloku, rruga Sami Frasheri shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, kati 6 jo i fundit. Siperfaqe e brendshme 100 m2, me hipotek, 2 dhoma gjumi 2 banjo ballkon , hidrosanitare,  instalime te reja elekrike dhe hidraulike,  me parket, me ashensor, pjeserisht e mobiluar.  Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me te shtrenjta te Tiranes.

Shitet 170 000 Euro i diskutueshem.

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Gjergj Fishta, Ish-Ekspozita, Kompleksi Kika, Kompleksi Panorama, Komuna e Parisit, Kristal Center, Libri Universitar, Liceu Artistik, Myslym Shyri, Petronini, Shallvaret, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Tirane e Re
 • Country Shqipëri

Details

Updated on February 23, 2021 at 1:16 pm
 • Property ID: B1208
 • Price: €170,000
 • Property Size: 100 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi