Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1 Ne Shitje tek Brryli (ID B12061) Tirane

 • €114,000
Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament 2+1 Ne Shitje tek Brryli (ID B12061) Tirane

Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €114,000

Overview

Property ID: B12061
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 96
 • m2

Description

Tek Brryli, prane Ministrise se Jashtme, shitet apartament 2+1, ne pallat te ri, kati i 3. Siperfaqe e brendshme 96 m2, eshte i organizuar, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, koridor, ballkon  dhe tualet. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor

Shitet 114000 euro

 • City Tiranë
 • Area Ali Demi, Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 9, 2021 at 1:39 pm
 • Property ID: B12061
 • Price: €114,000
 • Property Size: 96 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra