Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Astir (ID B12062) Tirane

 • €88,000
Astir, Rruga Teodor Keko, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Astir (ID B12062) Tirane

Astir, Rruga Teodor Keko, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €88,000

Overview

Property ID: B12062
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 121
 • m2

Description

Ne Astir, prane Lagjes 14, shitet apartament 2+1, ne pallat te ri, kati i 5.  Siperfaqe e pergjithshme 111 m2, e perbashket 10 m2. Apartamenti eshte pjeserisht i mobuluar, i organizuar, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, koridor, ballkon  dhe tualet.  Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Shitet 88.000 euro

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Astir, Astiri Unaza e Re, Laprake, Yzberisht
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 10, 2022 at 11:25 am
 • Property ID: B12062
 • Price: €88,000
 • Property Size: 121 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT