Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1 ne shitje tek Brryli (ID B1211) Tirane

 • €53,000
Brryli, Bulevardi Zhan d'Ark, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament 2+1 ne shitje tek Brryli (ID B1211) Tirane

Brryli, Bulevardi Zhan d'Ark, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • €53,000

Overview

Property ID: B1211
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 74.2
 • sqm

Description

Shitet apartament 2+1 tek Brryli me siperfaqe 74.2 M2, I rikonstruktuar, ne gjendje perfekte, bosh, kati 7, pa shensor, me hipoteke, tarrace e izoluar , zone e qete qe ofron te gjitha fasilitetet e mundshme per nje jetese sa me te qete dhe komode.

Cmimi : 53 000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Rruga Bardhyl
 • Country Shqipëri

Details

Updated on February 9, 2021 at 11:24 am
 • Property ID: B1211
 • Price: €53,000
 • Property Size: 74.2 sqm
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi