Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1 ne shitje tek Brryli (ID B12123) Tirane

 • €75,000
Rruga Bardhyl, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament 2+1 ne shitje tek Brryli (ID B12123) Tirane

Rruga Bardhyl, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €75,000

Overview

Property ID: B12123
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 71.5
 • m2

Description

Tek brryli, rruga Bardhyl shitet apartament 1+1, ne pallat ekzistues, kati 3,me hipoteke. Siperfaqe 71,5 m2, 2 dhoma, 1 banjo, kuzhine me vete dhe sallon. Apartamenti shitet i mobiluar ose pjeserisht(sipas deshires), kubature e rregullt, instalime te reja elektrike dhe hidraulike.

Shitet     75 000 euro i diskutueshem

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Farmacia 10, Hoxha Tahsim, Medreseja, Qender, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Rruga e Elbasanit, Rruga Kongresi Manastirit, Tregu Elektrik, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 17, 2021 at 8:24 am
 • Property ID: B12123
 • Price: €75,000
 • Property Size: 71.5 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra