Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1 ne shitje tek Don Bosko (ID B12114) Tirane

 • €74,000
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament 2+1 ne shitje tek Don Bosko (ID B12114) Tirane

Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €74,000

Overview

Property ID: B12114
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 96
 • m2

Description

Tek Don Bosko, prane pallateve Viva Market shitet apartament 2+1, ne pallat te ri, kati 3 me hipoteke. Siperfaqe 96 m2, 2 dhoma, 1 banjo, sallon ndenje, ambient gatimi i vecuar,ballkon. Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar, i restauruar, instalime te reja elektrike dhe hidraulike, ashensor. Apartamenti gjendet ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes

Jepet me qera    74 000 euro i padiskutueshem

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Don Bosko, Harry Fultz, Kompleksi Kontakt / Magnet, Kompleksi Usluga, Laprake, Rruga Asim Vokshi, Rruga Bogdanve, Rruga e Durrësit, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 29, 2021 at 12:40 pm
 • Property ID: B12114
 • Price: €74,000
 • Property Size: 96 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra