Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1 Ne Shitje Tek Kompleksi Panorama (ID B12019) Tirane

 • €250,000
Harry Fultz, Rruga Asim Vokshi, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament 2+1 Ne Shitje Tek Kompleksi Panorama (ID B12019) Tirane

Harry Fultz, Rruga Asim Vokshi, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €250,000

Overview

Property ID: B12019
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 114
 • m2

Description

Tek kompleksi Panorama shitet apartament 2+1+2 tualete+2 ballkone me siperfaqe 114 m2, kati 6, pallat i ri, me ashensor, me parket, orjentimi me diell, me hipoteke, i mobiluar ne menyre bashkekohore(me arkitekt). Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, 2 tualetet, koridori lidhes dhe ballkonet. Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara dhe te kerkuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete komode.

Shitet 250.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Don Bosko, Harry Fultz, Laprake, Qender, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Mine Peza, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 30, 2022 at 11:25 am
 • Property ID: B12019
 • Price: €250,000
 • Property Size: 114 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 6

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi