Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1 ne shitje tek Kompleksi Panorama (ID B12041) Tirane

 • €200,000
Harry Fultz, Rruga Asim Vokshi, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament 2+1 ne shitje tek Kompleksi Panorama (ID B12041) Tirane

Harry Fultz, Rruga Asim Vokshi, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €200,000

Overview

Property ID: B12041
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 114
 • m2

Description

Tek kompleksi Panorama, prane Harry Fultz, shitet apartament 2+1, ne pallat te ri, kati 4, me hipoteke. Siperfaqe 114 m2, 2 dhoma, 2 banjo, 2 ballkone, sallon dhe kuzhine. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore me arkitekt, parket, kondicioner, elektroshtepiake te reja, ashensor.

Shitet  200.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Brraka, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Dogana, Frigoriferi, Harry Fultz, Kompleksi Panorama, Restorant Durresi, Rruga Asim Vokshi, Rruga e Barrikadave, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 12, 2022 at 7:45 am
 • Property ID: B12041
 • Price: €200,000
 • Property Size: 114 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra