Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1 ne shitje Tek Kopeshti Botanik (ID B12030) Tirane

 • €114,000
Rruga Xhon Kenedi, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1045, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament 2+1 ne shitje Tek Kopeshti Botanik (ID B12030) Tirane

Rruga Xhon Kenedi, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1045, Shqipëria
 • €114,000

Overview

Property ID: B12030
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 100
 • m2

Description

Ne krah te Kopeshtit Botanik, rruga Xhon Kenedi, shitet apartament 2+1, ne pallat te ri, kati 2, me hipoteke. Siperfaqe 100 m2, 2 dhoma, 1 banjo, 2 ballkone, sallon ndenje. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore, elektroshtepiaket e nevojshme, parket, kondiconer. Lagja eshte me rezidenca banimi te nje niveli te larte, nje zone shume e qete dhe shume lehte e aksesueshme per ne Bllok, ose ne Qender larg smogut, dhe zhurmave te makinave.

Shitet      114000 euro pak e diskutueshem

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Kodra e Diellit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Kristal Center, Liqeni i Thatë, Liqeni Tiranes
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 12, 2021 at 7:52 am
 • Property ID: B12030
 • Price: €114,000
 • Property Size: 100 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra