Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1 ne shitje tek Liqeni i thate (ID B12056) Tirane

 • €205,000
Liqeni i Thatë, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament 2+1 ne shitje tek Liqeni i thate (ID B12056) Tirane

Liqeni i Thatë, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €205,000

Overview

Property ID: B12056
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms

Description

Tek Liqeni i thate shitet apartament 2+1 me siperfaqe totale 146m2 , kati 5 , ne pallat te ri. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon te madh ndenjeje , 2 dhoma gjumi , 2 tualete 2 ballkone dhe nje verande te madhe, dhe nje magazine . Me HIPOTEKE. Apartamenti shitet totalisht i mobiluar ne menyre bashkekohore , me parket ashensor plus post parkimi.

Shitet 205000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Liqeni i Thatë, Liqeni Tiranes, Sauk
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 30, 2021 at 1:01 pm
 • Property ID: B12056
 • Price: €205,000
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi