Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1 ne shitje tek Mozaiku i Tiranes (ID B12126)

 • €68,000
Mozaiku i Tiranës, Rruga Mihal Ciko, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Okazion

Apartament 2+1 ne shitje tek Mozaiku i Tiranes (ID B12126)

Mozaiku i Tiranës, Rruga Mihal Ciko, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €68,000

Overview

Property ID: B12126
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 77
 • m2

Description

Tek Mozaiku i Tiranes, prane rruges se Kavajes dhe 21 Dhjetorit  shitet apartament 2+1, pallat ekzistues,  siperfaqja 77 m2 , kati i 3 ,orientimi me diell, pallati eshte shume i mirembajtur,dhomat kane hapsire te bollshme, prane te  gjitha fasiliteteteve  te  nevojshme si supermarkete, shkolla,qendra shendetsore,lokale, ambasada,kopshte, cerdhe dhe restorante. Apartamenti ka nevoje per restaurim.

Cmimi 68.000 EURO I PADISKUTUESHEM

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Don Bosko, Fusha e Aviacionit, Globe, Kompleksi Kontakt / Magnet, Kompleksi Square 21, Laprake, Myslym Shyri, Rruga Bogdanve, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Mine Peza, Tregu Cam, UET, Vasil Shanto, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 18, 2021 at 4:07 pm
 • Property ID: B12126
 • Price: €68,000
 • Property Size: 77 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda