Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1 Ne Shitje Tek Myslym Shyri (ID B12178) Tirane

 • €98,000
Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament 2+1 Ne Shitje Tek Myslym Shyri (ID B12178) Tirane

Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €98,000

Overview

Property ID: B12178
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 73
 • m2

Description

Tek Myslym Shyri shitet apartament 2+1 me siperfaqe 72,4 m2, kati 5(i fundit), pallat ekzistues, me hipoteke, shtese e bere ne vitin 2002, tarace e izoluar, cati me konstruksion metalik, kondicioner, bosh ose i mobiluar, sistem kapote. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, tualeti dhe koridori lidhes. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme.

Cmimi 98.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Ish-Ekspozita, Komuna e Parisit, Myslym Shyri, Qender, Rruga e Kavajës, Shallvaret, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 27, 2022 at 10:55 am
 • Property ID: B12178
 • Price: €98,000
 • Property Size: 73 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 5

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda