Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 3+1+3 Ne Shitje Tek Rruga Dritan Hoxha ID (B13012) Tirane

 • €166,000
Rruga Dritan Hoxha, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament 3+1+3 Ne Shitje Tek Rruga Dritan Hoxha ID (B13012) Tirane

Rruga Dritan Hoxha, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €166,000

Overview

Property ID: B13012
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 153
 • m2

Description

Shitet apartament 2+1 tek rruga Dritan Hoxha me siperfaqe 153.6 m2, pallat i ri, me hipoteke, kati i 2-te, prane rruges kryesore,sistem kapot, sistem chiller, pallat antisizmik, termo dhe hidro izolim, izolim akustik, Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes, 3 dhoma gjumi, koridori ne forme L-je, depo dhe 3 tualete. Prane te gjitha fasiliteteve te nevojshme si Shkolla, Spitale, Supermarkete etj.

Cmimi 166.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Astiri Unaza e Re, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Dogana, Don Bosko, Fusha e Aviacionit, Laprake, Rruga e Durrësit, Rruga Mine Peza
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 18, 2021 at 4:01 pm
 • Property ID: B13012
 • Price: €166,000
 • Property Size: 153 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda