Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1 ne shitje tek Shkolla e Kuqe (ID B12124) Tirane

 • €82,000
Rruga Qemal Stafa, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament 2+1 ne shitje tek Shkolla e Kuqe (ID B12124) Tirane

Rruga Qemal Stafa, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €82,000

Overview

Property ID: B12124
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 75
 • m2

Description

Tek Shkolla e kuqe, ne rrugen Qemal Stafa , shitet apartament 2+1, ne pallat ekzistues, kati 2, me hipoteke. Siperfaqe 75 m2, 2 dhoma, 1 banjo, ballkon. Apartamenti shitet bosh me kundrabufe, punime cilesore, instalime te reja elektrike dhe hidraulike, kondicioner, parket, sistem kapot. Zone shume e mire investimi dhe per banim

Shitet  82 000 euro pak i diskutueshem

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Farmacia 10, Hoxha Tahsim, Qender, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Shkolla Kuqe, Siri Kodra, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 24, 2021 at 2:14 pm
 • Property ID: B12124
 • Price: €82,000
 • Property Size: 75 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra