Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1 ne shitje Tek Varri i Bamit (ID B 12110) Tirane

 • €58,000
Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament 2+1 ne shitje Tek Varri i Bamit (ID B 12110) Tirane

Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €58,000

Overview

Property ID: B12110
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 73.1
 • m2

Description

Prane Varrit te Bamit,shitet apartament 2+1 ne pallat ekzistues,kati 2,me hipoteke. Siperfaqe e brendshme 71.3 m2 2 dhoma, 1 banjo, ambient gatimi me vete. Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar, i rikonstruktuar me instalime te reja elektrike dhe hidraulike.

Shitet  58 000 euro i padiskutueshem

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Allias, Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Kinostudio, Oxhaku, Porcelani, Shkolla e Bashkuar, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 3, 2021 at 1:11 pm
 • Property ID: B12110
 • Price: €58,000
 • Property Size: 73.1 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra