Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1 Ne Shitje Tek Varri I Bamit (ID B12179) Tirane

 • €73,000
Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured PĂ«r Shitje TĂ« PĂ«rzgjedhura

Apartament 2+1 Ne Shitje Tek Varri I Bamit (ID B12179) Tirane

Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €73,000

Overview

Property ID: B12179
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 83
 • m2

Description

Tek Varri i Bamit shitet apartament 2+1+Ambjent gatimi ne vete me siperfaqe 83,3 m2, kati 1, pallat ekzistues, me hipoteke, orjentimi lindje-perendim, pjeserisht i mobiluar(ambjenti gatimit dhe 1 kondicioner). Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit, 2 dhoma matrimoniale, tualeti dhe koridori lidhes. Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe te sigurta te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e envojshme per te patur nje jete sa me komode.

Cmimi 73.000 Euro

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Ali Demi, Brryli, Dajti, Farmacia 10, Fresku, Kinostudio, Kodra e Priftit, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Medreseja, Njazi Meka, Oxhaku, Porcelani, Profarma, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Rruga Kongresi Manastirit, Shkolla e Bashkuar, Shkolla Kuqe, Tregu Industrial, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on May 16, 2022 at 1:31 pm
 • Property ID: B12179
 • Price: €73,000
 • Property Size: 83 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: PĂ«r Shitje
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra