Mirë se vini në Bela Real Estate

apartament 2+1 ne shitje tek varri i bamit (ID B12127) Tirane

 • €55,000
Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

apartament 2+1 ne shitje tek varri i bamit (ID B12127) Tirane

Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €55,000

Overview

Property ID: B12127
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 78
 • m2

Description

Shitet tek Varri i Bamit apratament 2+1 me siperfaqe 78 m2, kati i 2-te , pallat ekzistues, i pa mobiluar, apartamenti eshte i restauruar me mure te lyera dhe pllaka te reja, eshte i organizuar nga salloni i ndenjes,dy dhoma gjumi shkalla eshte shume estetike,pallati eshte me banore te vjeter te asaj zone, zone shume e qete, mundesi parkimi ne lagje, ka afer te gjitha fasilitetet e nevojshme si shkolla,kopshte, cerdhe, qendren shendetsore, QSUT-n, stacionin e autobuzit, supermarkete dhe cdo gje tjeter te nevojshme, ndodhet 3 km nga qendra.

Cmimi 55.000 EURO i diskutueshem

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brryli, Kinostudio, Kodra e Priftit, Medreseja, Oxhaku, Porcelani, Profarma, Rr. 5 Maji / Concord Center, Selvia, Shkolla Kuqe, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 18, 2021 at 4:06 pm
 • Property ID: B12127
 • Price: €55,000
 • Property Size: 78 m2
 • Bedrooms: 2
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda