Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1 plus garazh ne shitje ne Kinostudio (IDB109) Tirane.

 • €108,000
Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament 2+1 plus garazh ne shitje ne Kinostudio (IDB109) Tirane.

Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €108,000

Overview

Property ID: B109
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 25
 • Garages
 • 90
 • m2

Description

Ne Kinostudio prane njesise bashkiake nr 4 shitet apartament 2+1 me siperfaqe 90 m2 kati i shtate i fundit me ballkon , plus garazhd 25 m2, me hipoteke. Apartamenti eshte  i mobiluar ne menyre bashkekohore me elektroshtepiake dhe hidrosanitare te reja.

Shitet 108.000 Euro se bashku me garazhdin.

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Dajti, Farke, Farmacia 10, Fresku, Kafja e Rremes, Kinostudio, Kodra e Priftit, Linze, Medreseja, Oxhaku, Porcelani, Profarma, Rruga Dibres, Shkolla e Bashkuar, Tufinë, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on February 24, 2021 at 9:48 am
 • Property ID: B109
 • Price: €108,000
 • Property Size: 90 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Garages: 25
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi