Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1 Shitje prane Qendres Spitalore Nene Tereza ( ID B1214) Tirane

 • €58,000
Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament 2+1 Shitje prane Qendres Spitalore Nene Tereza ( ID B1214) Tirane

Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • €58,000

Overview

Property ID: B1214
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 73.1
 • m2

Description

Shitet apartament 2+1 ne pallat ekzistues, kati i 4, eshte i veshur me sistem kapot nga jashte. I rikonstruktuar plotesisht , hidrosanitare te reja .Siperfaqe e brendshme 73.1 m2,  kati 4, me hipoteke . 1 banjo, ambjent gatimi me vete , sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, pjeserisht i mobiluar. zone e pelqyer per banim dhe investim , pasi eshte prane Qendres Spitalore Nene Tereza .

Cmimi : 58 000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Allias, Brryli, Farmacia 10, Kinostudio, Medreseja, Oxhaku, Porcelani, Profarma, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Rruga Kongresi Manastirit, Shkolla e Bashkuar, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 6, 2021 at 2:51 pm
 • Property ID: B1214
 • Price: €58,000
 • Property Size: 73.1 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra