Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1 tek Kongresi i Manastirit (ID B22116) Tirane

 • €200
Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 2+1 tek Kongresi i Manastirit (ID B22116) Tirane

Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €200

Overview

Property ID: B22116
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 80
 • m2

Description

Ne rrugen Kongresi i Manastirit jepet me qera apartament 2+1 , me siperfaqe 80m2, ne katin e 3 te nje pallati egzistues. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , sallon ndenjeje dhe tualet. Me kundrabufe bosh , ose jepet i mobiluar.

Jepet me qera 200 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Oxhaku, Varri Bamit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 12, 2021 at 10:06 am
 • Property ID: B22116
 • Price: €200
 • Property Size: 80 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi