Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1+2 me qera prane me 21-Dhjetorin ( ID B220125 )

 • €450
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 2+1+2 me qera prane me 21-Dhjetorin ( ID B220125 )

 • €450

Overview

Property ID: B220125
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 130
 • m2

Description

Prane me 21 Dhjetorin jepet me qera apartament 2+1+2 tualete, ne pallat te ri , kati i 9 me ashensor, siperfaqja 130 m2. Apartamenti eshte i organizuar nga 2 dhomat e gjumit, salloni me kuzhinen, 2 tualete , ballkon dhe koridori lidhes. Apartamenti ndodhet ne nje prej zonave me te kerkuara te Tiranes pasi ka prane te gjitha falsitetet e nevojshme.

Cmimi 450 euro

Address

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Gjergj Fishta, Dogana, Don Bosko, Fusha e Aviacionit, Globe, Harry Fultz, Kompleksi Kontakt / Magnet, Myslym Shyri, Qender, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Mine Peza, Vasil Shanto, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on November 4, 2021 at 4:08 pm
 • Property ID: B220125
 • Price: €450
 • Property Size: 130 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT