Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1+2 me qera tek Liqeni i Thate (ID B22047) Tirane

 • €350
Liqeni i Thatë, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 2+1+2 me qera tek Liqeni i Thate (ID B22047) Tirane

Liqeni i Thatë, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €350

Overview

Property ID: B22047
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 90
 • m2

Description

Tek Liqeni i thate te Hotel Morina jepet apartament me qera me siperfaqe 90m2 , kati 2 , ne pallat te ri , me ashensor , totalisht i mobiluar  ne menyre bashkekohore dhe me te gjitha pajisjet e duhura per nje jete komode. Organizohet ne 2 dhoma gjumi , sallon i madh ndjenje , 2 tualete dhe ballkon me pamje nga liqeni.

Jepet me qera 350 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Kopshti Botanik / Zoologjik, Kristal Center, Liqeni i Thatë, Liqeni Tiranes, Qender, Sheshi Willson, Stadiumi Air Albania, Stadiumi Dinamo
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 4, 2021 at 3:17 pm
 • Property ID: B22047
 • Price: €350
 • Property Size: 90 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi