Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1+2 ne shitje tek Kopshti Zoologjik (ID B12043) Tirane

 • €240,000
Parku Zoologjik i Tiranës, Alla, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1045, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament 2+1+2 ne shitje tek Kopshti Zoologjik (ID B12043) Tirane

Parku Zoologjik i Tiranës, Alla, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1045, Shqipëria
 • €240,000

Overview

Property ID: B12043
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 130

Description

Ne nje nder vendet me te lakmuara  te Tiranes prane Kopshtit Zoologjik me pamje te plote nga Liqeniu Artificial i Tiranes  shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe 130m2, kati 6 , ne pallat te ri. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , sallon ndenjeje , 2 tualete , 2 ballkone. Me dokumentacion te rregullt Hipotekor. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe eshte nje mundesi e mire investimi.

Shitet 240.000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Liqeni i Thatë, Liqeni Tiranes, Petronini, Qender, Shallvaret, Sheshi Willson, Stadiumi Air Albania, Stadiumi Dinamo, Vasil Shanto, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 6, 2022 at 8:15 am
 • Property ID: B12043
 • Price: €240,000
 • Property Size: 130
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi