Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1+2+1 ne shitje ne Bllok (ID B12045) Tirane

 • €169,000
Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament 2+1+2+1 ne shitje ne Bllok (ID B12045) Tirane

Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €169,000

Overview

Property ID: B12045
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 100
 • m2

Description

Ne zemer te bllokut ne rrugen Sami Frasheri , me siperfaqe 100m2 ,ne pallat te ri  me ashensor, kati 6 (jo i fundit) 2+1+2+1 ballkon, nje prej tualeteve me ajrosje natyrale, Orjentim Jug-Lindje, ka siperfaqe 100 m2 me certifikate pronesie. Punime te reja totalisht,mobilim i ri dhe me arkitekt.

Shitet 169,000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Ali Demi, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Kompleksi Delijorgji, Kompleksi Kika, Kompleksi Panorama, Kompleksi Square 21, Kompleksi Usluga, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Kristal Center, Liqeni i Thatë, Liqeni Tiranes, Myslym Shyri, Qender, Shallvaret, Sheshi Willson, Shkolla e Baletit, Tirane e Re
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 4, 2021 at 3:32 pm
 • Property ID: B12045
 • Price: €169,000
 • Property Size: 100 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi