Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1+2+2 Ne Shitje Ne Yzberisht (ID B21093) Tirane

 • €85,000
Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 2+1+2+2 Ne Shitje Ne Yzberisht (ID B21093) Tirane

Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €85,000

Overview

Property ID: B21093
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 103
 • m2

Description

Ne Yzberisht prane KMY-se shitet apartament 2+1+2 tualete +2 ballkone me siperfaqe 102,7 m2 (91,7 Neto), kati i 2-te banim, me ashensor, pallat i ri, termo-hidro izolim, me HIPOTEKE, kubature e rregullt, me parket, orjentimi me djell, e mobiluar ne menyre bashkekohore. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, 2 tualetet, koridori lidhes dhe 2 ballkonet. Ndodhet ne nje nga zonat te cilat ka mare nje zhvillim teper te madh vitet e fundit ne Tirane dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te pasur nje jete sa me komode.

Cmimi 85.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Astir, Astiri Unaza e Re, Casa Italia, Dogana, Fusha e Aviacionit, Kombinat, Kompleksi Delijorgji, Pallati me Shigjeta, Rruga e Kavajës, Yrshek, Yzberisht
 • Country Shqipëri

Details

Updated on November 27, 2021 at 1:06 pm
 • Property ID: B21093
 • Price: €85,000
 • Property Size: 103 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda