Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 2+1+Gatim tek 21 Djetori ( ID B12083) Tirane

 • €125,000
Sheshi Rekreativ Parku 1Km, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament 2+1+Gatim tek 21 Djetori ( ID B12083) Tirane

Sheshi Rekreativ Parku 1Km, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €125,000

Overview

Property ID: B12083
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 100
 • m2

Description

Tek Rruga e Kavajes, Prane me Ish Parkun,  shitet apartament 2+1+Gatim me siperfaqe 100 m2, pallat i ri,  kati 2, me hipoteke, pallat i mire administruar, i mobiluar me arkitekt luks. Apartament organizohet nga 2 dhomat e gjumit, ambineti i gatimit dhe ngrenie me vete, salle pritje, tualet, koridor. Apartamenti eshte me termoizolim, kondicioner ne cdo dhome, larese-tharese, smart tv, parket, banak kuarci, uje 24 ore. Ndodhet ne nje zone teper te kerkuar nga njerzit dhe te qete, me te gjitha fasilitetet prane si shkolla, transport urban, markete dhe cdo gje tjeter te nevojshme per te pasur nje jetese sa me komode.

Cmimi 125000 Euro

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Astir, Dogana, Don Bosko, Fusha e Aviacionit, Globe, Kompleksi Delijorgji, Myslym Shyri, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Mine Peza, Yzberisht, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 12, 2021 at 1:47 pm
 • Property ID: B12083
 • Price: €125,000
 • Property Size: 100 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT