Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 3+1 +2+1 Me Qera Laprake (ID B2312) Tirane

 • €300
Rruga Pandi Dardha, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 3+1 +2+1 Me Qera Laprake (ID B2312) Tirane

Rruga Pandi Dardha, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €300

Overview

Property ID: B2312
 • Apartamente
 • Property Type
 • 6
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 160
 • m2

Description

Ne Laprake, Te Rruga Pandi Dardha  jepet me qera apartament 3+1 +2+1 me siperfaqe 160m2 , kati 10 , ne pallat i ri me ashencor . Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi ,2 sallon  , dhome ndjenje. nje guzhine  dhe 1 tualet . Apartamenti eshte i mobiluar, .

Jepet me qera 300  Euro| Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Don Bosko, Laprake
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 25, 2021 at 2:09 pm
 • Property ID: B2312
 • Price: €300
 • Property Size: 160 m2
 • Bedrooms: 6
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra