Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 3+1 Me Qera Ne Ali Dem (ID B2313) Tirane

 • €410
Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 3+1 Me Qera Ne Ali Dem (ID B2313) Tirane

Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €410

Overview

Property ID: 2313
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 117
 • m2

Description

Ne Ali Dem, jepet me qera apartament 3+1, kati 7 ,ne pallat te ri me ashensor. Siperfaqe 117 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , sallon te  madh , dhome ndjenje dhe tualet . Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore.

Jepet me qera 410 euro

 • City Tiranë
 • Area Ali Demi, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Shkolla Kuqe, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 9, 2021 at 2:34 pm
 • Property ID: 2313
 • Price: €410
 • Property Size: 117 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra