Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 3+1 Me Qera Ne Ali Dem (ID B23113) Tirane

 • €400
Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 3+1 Me Qera Ne Ali Dem (ID B23113) Tirane

Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €400

Overview

Property ID: B23113
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 147.5
 • m2

Description

Ne Ali Dem, prane shkolles Ali Demi  jepet me qera apartament 3+1 me siperfaqe 147.5 m2 , kati 3, ne pallat te ri, me ashensor , 2 tualete dhe 2 ballkone, ne kete cmim jane te perfshire  2  garazhe. Apartamenti eshte i mobiluar totalisht i sapo rikonstruktuar. Apartamenti ndodhet nje zone te qete dhe mjaft te kerkuar se fundmi fare prane qendres se Tiranes .

Jepet me qera 400 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Pazari i Ri, Porcelani, Rruga Bardhyl, Rruga e Elbasanit, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 29, 2021 at 9:32 am
 • Property ID: B23113
 • Price: €400
 • Property Size: 147.5 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra