Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 3+1 me qera ne Don Bosko (ID B2307) Tirane

 • €300
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Apartament 3+1 me qera ne Don Bosko (ID B2307) Tirane

Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €300

Overview

Property ID: B2307
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 1
 • Garage
 • 119.4
 • m2

Description

Ne Don Bosko, prane Alb Market 2, jepet apartament me qera 3+1, ne pallat te ri, kati 2 banimi. Siperfaqe 119 m2, 3 dhoma, 2 banjo, ballkon, garazh 14 m2. Apartamenti eshte i mobiluar, eletroshtepiaket e nevojshme, kondicioner, sistem kapot, ashensor. Zone shume e preferuar dhe e rrethuar nga sektoret e sherbimeve. Lirohet me 16 Maj

Jepet me qera   300 euro/muaj

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area 21 Dhjetori, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Dogana, Don Bosko, Fusha e Aviacionit, Harry Fultz, Kompleksi Usluga, Laprake, Qender, Rruga Asim Vokshi, Rruga Bogdanve, Rruga e DurrĂ«sit, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on April 17, 2021 at 7:42 am
 • Property ID: B2307
 • Price: €300
 • Property Size: 119.4 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Garage: 1
 • Garage Size: 14 m2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: PĂ«r Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra