Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Fortuzi (ID B2318) Tirane

 • €400
Rruga Fortuzi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Fortuzi (ID B2318) Tirane

Rruga Fortuzi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €400

Overview

Property ID: B2318
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 90
 • m2

Description

Ne rrugen Fortuzi, prane Fakultetit te Shkencave, jepet apartament 3+1 me qera, ne pallat ekzistues, kati 4. Siperfaqe 90 m2, 3 dhoma, 1 banjo, kuzhine me vete, sallon ndenje, Apartamenti eshte i mobiluar, elektroshtepiaket e e nevojshme, instalime te reja elektrike dhe hidraulike, kondicioner.

Jepet me qera    400 euro/muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Brraka, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Don Bosko, Harry Fultz, Kompleksi Panorama, Kompleksi Usluga, Laprake, Pazari i Ri, Qender, Restorant Durresi, Rruga Asim Vokshi, Rruga Bogdanve, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga e Elbasanit, Rruga e Kavajës, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Siri Kodra, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 25, 2021 at 10:47 am
 • Property ID: B2318
 • Price: €400
 • Property Size: 90 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra