Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Astirit (ID B2308) Tirane

 • €350
Rruga Teodor Keko, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Astirit (ID B2308) Tirane

Rruga Teodor Keko, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €350

Overview

Property ID: B2308
 • Apartamente, Zyra
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 115
 • m2

Description

Ne zonen e Astirit ne rruge kryesore jepet me qera apartament 3+1 , me siperfaqe 115m2, ne pallat te ri , kati 4. Eshte i organizuar ne 3 dhoma dhe tualet. Bosh. Eshte i pershtatshem per banim dhe per ambjente biznesi , si zyra , klinika etj.

Jepet me qera 350 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Kombinat, Pallati me Shigjeta, Rruga e Kavajës, Rruga Kongresi Manastirit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 4, 2021 at 1:41 pm
 • Property ID: B2308
 • Price: €350
 • Property Size: 115 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi