Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 3+1 Ne Shitje ne Mezez (ID B13018) Tirane

 • €59,000
Mëzez, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1050, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament 3+1 Ne Shitje ne Mezez (ID B13018) Tirane

Mëzez, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1050, Shqipëria
 • €59,000

Overview

Property ID: B13018
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 119
 • m2

Description

Tek kthesa e Mezezit ,shitet apartament 3+1+2 banjo, pallat i ri, kati i trete , me ashensor ,siperfaqe 119 m2 ,pa hipoteke, bosh vetem me kundrabufe, e orientuar nga dielli te gjithe dhomat. Apartamenti organizohet nga tre dhoma gjumi te medha, salloni+kuzhine , dy banjo, koridori qe ben lidhjet e dhomave dhe nje ballkon i madh.

Shitet 59000 euro

 • City Tiranë
 • Area Astir, Astiri Unaza e Re, Casa Italia, Dogana, Kashar, Yzberisht
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 28, 2021 at 2:08 pm
 • Property ID: B13018
 • Price: €59,000
 • Property Size: 119 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi