Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 3+1 ne shitje ne Zog te Zi (ID B13012) Tirane

 • €145,000
Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured PĂ«r Shitje TĂ« PĂ«rzgjedhura

Apartament 3+1 ne shitje ne Zog te Zi (ID B13012) Tirane

Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €145,000

Overview

Property ID: B13012
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 145
 • m2

Description

Ne Zog te Zi shitet apartament 3+1 me siperfaqe 145m2, kati 7 , ne pallat te ri. Apartamenti organizohet ne 3 dhoma gjumi , sallon ndenjeje , 2 tualete , 2 ballkone. Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar , ka hapsire te bollshme, dhe ndodhet ne nje nder zonat me te pelqyera te Tiranes.

Shitet 145000 euro

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area 21 Dhjetori, Harry Fultz, Kompleksi Delijorgji, Kompleksi Square 21, Kopshti Botanik / Zoologjik, Libri Universitar, Liqeni i ThatĂ«, UET, Zogu i Zi
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on June 10, 2021 at 11:36 am
 • Property ID: B13012
 • Price: €145,000
 • Property Size: 145 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: PĂ«r Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra