Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 3+1 ne shitje Prane Brrylit (ID B1308) Tirane

 • €143,000
Ministria e Punëve të Jashtme, Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1000, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament 3+1 ne shitje Prane Brrylit (ID B1308) Tirane

Ministria e Punëve të Jashtme, Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1000, Shqipëria
 • €143,000

Overview

Property ID: B1308
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 113
 • m2

Description

Prane Brrylit, tek Ministria e Jashtme shitet apartament 3+1, ne pallat te ri, kati 1 banimi, me hipoteke. Siperfaqe 113 m2 , 3 dhoma, 2 banjo, ballkon, kuzhine, sallon ndenje. Apartamenti shitet i pamobiluar, instalime te reja elektrike dhe hidraulike, sistem kapot, ashensor. Momentalisht i dhene me qera 350 euro/muaj.

Shitet         143 000 euro i diskutueshem + garazh 14 m2 17 000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Hoxha Tahsim, Medreseja, Qender, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Bardhyl, Rruga e Elbasanit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 16, 2021 at 8:32 am
 • Property ID: B1308
 • Price: €143,000
 • Property Size: 113 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Garage Size: 14 m2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra