Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 3+1 ne shitje Tek Shkolla E Bashkuar (ID B1312) Tirane

 • €85,000
Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament 3+1 ne shitje Tek Shkolla E Bashkuar (ID B1312) Tirane

Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €85,000

Overview

Property ID: B1312
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 240
 • m2

Description

Tek Shkolla e Bashkuar, shitet apartament 3+1+papafingo, ne pallat ekzistues, kati 6(i fundit) me hipoteke. Siperfaqe totale 240 m2, siperfaqja e apartamentit 120 m2, 3 dhoma, kuzhina me vete, sallon ndenje, 2 ballkone ,papafingo 120 m2, 1 banjo. Apartamenti eshte i mobiluar, elektroshtepiake te nevojshme, kondicioner, sistem kapot. Papafingo ka  lartesi 2.85 m ne qender dhe 0.65 m ne ekstreme

Shitet 85 000 euro pak i diskutueshem

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Allias, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Farmacia 10, Hoxha Tahsim, Kinostudio, Medreseja, Oxhaku, Pazari i Ri, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Bardhyl, Rruga Kongresi Manastirit, Shkolla e Bashkuar, Tregu Industrial, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on December 10, 2021 at 3:22 pm
 • Property ID: B1312
 • Price: €85,000
 • Property Size: 240 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra