Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 3+1 Ne Shitje Tek Rruga Mine Peza (ID B1329 ) Tirane

 • €85,000
Mine Peza, Rruga Mine Peza, Njësia Bashkiake Nr. 10, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament 3+1 Ne Shitje Tek Rruga Mine Peza (ID B1329 ) Tirane

Mine Peza, Rruga Mine Peza, Njësia Bashkiake Nr. 10, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €85,000

Overview

Property ID: B1329
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 80
 • m2

Description

Tek Rruga Mine Peza, prane prokurorise, shitet aparatment 3+1, kati i 5 ( i fundit) , me siperfaqe 80 m2, ME HIPOTEKE, totalisht i mobiluar , pallat egzistues. Apartamenti organizohet nga 2 dhoma gjumi, 1 ambient gatimi, salloni i ndenjes, dhe 1 dhome studio, koridori lidhes, 2 tualete. Ndodhet ne nje nga zonat me te mira te tiranes, me te gjitha fasilitetet prane.

Shitet   85.000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi Zogu i Pare, Fusha e Aviacionit, Harry Fultz, Myslym Shyri, Qender, Rruga Bogdanve, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Mine Peza, Tregu Cam, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on February 9, 2022 at 4:37 pm
 • Property ID: B1329
 • Price: €85,000
 • Property Size: 80 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT