Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 3+1+2 me qera tek Siri Kodra (ID B2317) Tirane

 • €285
Siri Kodra, Rruga Siri Kodra, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament 3+1+2 me qera tek Siri Kodra (ID B2317) Tirane

Siri Kodra, Rruga Siri Kodra, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €285

Overview

 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 110
 • m2

Description

Tek Siri Kodra jepet apartament 3+1+2 me qera, me siperfaqe 110 m2  , kati 2 ,  ne pallat egzistues. Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar , organzohet ne 3 dhoma gjumi , sallon ndenjeje , 2 tualete , me K/Bufe , banjo me te gjitha pajisjet. Apartamenti ka hapesrire te bollshme dhe ndodhet ne nje zonje mjaft te mire.

Jepet me qera 285 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Ali Demi, Blloku, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Don Bosko, Libri Universitar, Liqeni Tiranes, Pazari i Ri, Rr. 5 Maji / Concord Center
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 5, 2021 at 9:22 am
 • Price: €285
 • Property Size: 110 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi