Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 3+1+Garazhd Ne Don Bosko (ID B1309) Tirane

 • €130,000
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 3+1+Garazhd Ne Don Bosko (ID B1309) Tirane

Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €130,000

Overview

Property ID: B1309
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 1
 • Garage
 • 119
 • m2

Description

Ne Don Bosko, prane Alb market 2, shitet apartament 3+1+2 tualete me siperfaqe 119 m2, kati 2, pallat te ri, me ashensor, sistem kapote, me hipoteke i mobiluar, kondicioner. Garazhdi me siperfaqe 14 m2, kati -1. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhomat dytesore te gjumit, tualetet, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete komode prane.

Cmimi 130.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Bulevardi Zogu i Pare, Dogana, Don Bosko, Fusha e Aviacionit, Harry Fultz, Laprake, Qender, Rruga Asim Vokshi, Rruga Bogdanve, Rruga e Durrësit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 17, 2022 at 7:07 am
 • Property ID: B1309
 • Price: €130,000
 • Property Size: 119 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Garage: 1
 • Garage Size: 14 m2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra