Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 3+1+2 ne shitje tek sheshi Willson (ID B13012) Tirane

 • €180,000
Sheshi Willson, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament 3+1+2 ne shitje tek sheshi Willson (ID B13012) Tirane

Sheshi Willson, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €180,000

Overview

Property ID: B13012
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 133
 • m2

Description

Tek sheshi Willson shitet apartament 3+1+2 me siperfaqe 133 m2,kati i 8-te, pallat i ri. Apartamenti eshte i orgnizuar ne 3 dhoma gjumi, sallon ndenjeje, kuzhine ne vete, 2 tualete dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, kondicioner,ashensor.

Shitet 180000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Garda, Liqeni i Thatë, Liqeni Tiranes, Myslym Shyri, Petronini, Qender, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga e Elbasanit, Rruga e Kavajës, Shallvaret, Sheshi Willson, Stadiumi Air Albania, Stadiumi Dinamo, Tirane e Re, UET, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 10, 2022 at 7:59 am
 • Property ID: B13012
 • Price: €180,000
 • Property Size: 133 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda