Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament 3+1+2 Tualete+2 Ballkone Ne Shitje Tek Komuna E Parisit ( ID B13016) Tirane

 • €163,800
Kristal Center, Rruga Ndrek Luca, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Apartament 3+1+2 Tualete+2 Ballkone Ne Shitje Tek Komuna E Parisit ( ID B13016) Tirane

Kristal Center, Rruga Ndrek Luca, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €163,800

Overview

Property ID: B13016
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 164
 • m2

Description

Tek Komuna e Parisit, prane Kristal Center shitet apartament 3+1+2 tualete+2 ballkone me siperfaqe 163,8 m2(neto 158 m2), kati 7(pallat 8 katesh), pallat relativisht i ri(2001-2002), me ashensore, pa demtime nga termeti, me hipoteke, 2 tualete nga te cilat 1 me dritare, 2 ballkone, i mobiluar ne menyre bashkekohore. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes, 3 dhomat e gjumit, 2 tualete, 2 ballkone dhe koridori lidhes. Ndodhet ne nje zone teper te kerkuar dhe te frekuentuar nga njerzit me te gjitha fasilitet prane si Super Markete, Bare, Restorante, Klinika mjeksore dhe dentare, qendra tregtare dhe cdo gje tjeter te nevojshme.

Cmimi 163.800 Euro(1000Euro/m2)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Kodra e Diellit, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Kristal Center, Liqeni i Thatë, Liqeni Tiranes, Selitë, Stadiumi Dinamo
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 17, 2021 at 11:56 am
 • Property ID: B13016
 • Price: €163,800
 • Property Size: 164 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda