Mirë se vini në Bela Real Estate

Apartament me qera 1+1 prane Concord (ID B21023) Tirane

 • €300
Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Apartament me qera 1+1 prane Concord (ID B21023) Tirane

Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €300

Overview

Property ID: B21023
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 65
 • m2

Description

Prane Concord, rruga 5 Maji jepet apartament me qera, ne pallat te ri, kati 5 banimi. Siperfaqe 65 m2, 1 dhome, 1 banjo, sallon dhe kuzhine. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore, e nevojshme, eletroshtepiaket e nevojshme, parket, kondicioner. Zone shume e mire banimi dhe e rrethuar nga sektoret e sherbimeve

Jepet me qera     300 euro/muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Farmacia 10, Kompleksi Usluga, Restorant Durresi, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Asim Vokshi, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Tregu Industrial
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 26, 2021 at 3:28 pm
 • Property ID: B21023
 • Price: €300
 • Property Size: 65 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra